FOMO: Udostępniasz i rządzisz

FOMO: FEAR OF MISSING OUT

Chłopak uzależniony od emocji związanych z publikacją kontrowersyjnych treści w internecie zostaje wystawiony na ogromną próbę.

FOMO: Udostępniasz i rządzisz - opis

Gergö (Yorgosz Goletsas) jest spragnionym wrażeń synem wpływowego biznesmena. Chłopak wraz ze swoimi przyjaciółmi kręci pełne brawury i seksualnych prowokacji filmy, które później wrzuca do sieci z nadzieją na kliki. Jedna z ich z eskapad szybko jednak wymyka się spod kontroli. Na imprezie córka nauczyciela historii Lilla (Panna László) zaczyna się nieprzyzwoicie zachowywać i wstawiona zaczyna zabiegać o względy Gergö. Kiedy dziewczyna już ledwo chodzi, para ląduje razem w łóżku. Następnego dnia materiał dokumentujący wydarzenia zostaje udostępniony online, a Lilla niespodziewanie znika bez śladu...

FOMO: Udostępniasz i rządzisz - twórcy i obsada

Dramat z elementami kryminału ukazujący uzależnienie od internetu i niezdrową potrzebę pokolenia współczesnych nastolatków dzielenia się wszystkim w sieci. Za reżyserię obrazu odpowiedzialna była utalentowana Attila Hartung (krótki metraż Paparazzi), dla której obraz jest debiutem pełnometrażowym. W obsadzie znaleźli się Yorgosz Goletsas, Panna László (Bond), Bouquet Gergely, Ábel Pokorni (serial Klipperek) oraz András Sipöcz.

FOMO: Udostępniasz i rządzisz - nagrody

Produkcja została wyróżniona nagrodą na Hungarian Film Week.

FOMO: Udostępniasz i rządzisz - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.