Fatalne zauroczenie

FATAL ATTRACTION

Michael Douglas i Glenn Close w miłosnym thrillerze!

Kultowa amerykańska produkcja opowiadająca o niezobowiązującym romansie między Danem a Alex, który przeradza się w niebezpieczną obsesję.

„Fatalne zauroczenie” – streszczenie fabuły

Dan Gallagher (Michael Douglas) jest nowojorskim prawnikiem. Odnosi sukcesy. Ma piękną żonę, Beth i 6-letnią córkę. Jeden z weekendów poza domem spędza z wydawcą książek Alex Forrest (Glebb ClosE). To, co dla Dana wydaje się przygodą na jedną noc, dla kobiety okazuje się prawdziwym uczuciem i niegasnącą obsesją. Alex nie zamierza łatwo zrezygnować z szansy na prawdziwą miłość i zdecydowanie manifestuje swoje pragnienia. Początkowo uparcie wydzwania, zabiega o spotkania, odwiedza Dana w pracy i w domu. Jej obsesja przybiera na sile. Kobieta staje się coraz bardziej niebezpieczna. Życie Dana i jego rodziny jest zagrożone.

„Fatalne zauroczenie” – fenomenalne role, 6 nominacji do Oscara

„Fatalne zauroczenie” („Fatal Attraction”) to amerykańska produkcja z 1987 roku w reżyserii Adriana Lyne’a (twórcy takich filmów, jak „9 i pół tygodnia” i „Lolita”). Projekt jest adaptacją krótkometrażowego filmu „Diversion”, który scenarzysta James Dearden nakręcił dla brytyjskiej telewizji na początku lat 80.. W obsadzie znaleźli się, m.in. Michael Douglas, Glenn Close, Anne Archer i Stuart Pankin.

Gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl