Dr Dolittle 2

Doctor Dolittle 2

Weterynarz rozumiejący mowę czworonogów powraca. Tym razem będzie musiał uratować przed wycinką las pełen zwierząt i znaleźć partnera życiowego dla pewnej sympatycznej niedźwiedzicy.

 

Doktor Dolittle 2 – opis

Doktor Dolittle ma już dosyć. Spokój i cisza, które tak cenił odeszły w zapomnienie. Teraz jest światowej sławy lekarzem, a pacjenci walą do niego drzwiami i oknami. W końcu on jeden umie się porozumieć ze zwierzętami. Wkrótce przed doktorem staje wielkie wyzwanie. Zaprzyjaźnione zwierzęta proszą go o pomoc w uratowaniu lasu przed wycinką. Jest to bardzo trudne zadanie, ale Dolittle wpada na genialny pomysł. Mieszkająca w okolicy niedźwiedzica Ava należy do zagrożonego gatunku. Gdyby udało się jej znaleźć partnera, można byłoby uratować las, który zamieszkuje. Rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania odpowiedniego kandydata. Wkrótce bohaterowie namierzają pewnego cyrkowego misia. Niedźwiadek nie robi jednak dobrego wrażenia, a na dodatek jest strasznym łakomczuchem. Doktor Dolittle musi zrobić wszystko, żeby między misiami pojawiło się uczucie.

 

Doktor Dolittle 2 – obsada i twórcy

Eddie Murphy („Gliniarz z Beverly Hills”) powraca w sequelu kasowej komedii z 1998 roku. Tym razem w filmie Steve’a Carra („Następny piątek”) głosów zwierzakom udzielili: Lisa Kudrow („Przyjaciele”), Kevin Pollak („Podejrzani”), Cedric the Entertainer („Barbershop 3: Na ostro”) oraz Steve Zahn („The Crossing. Przeprawa”).

 

Dr Dolittle 2 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.