Dom na końcu ulicy

Jennifer Lawrence w mrożącym krew w żyłach thrillerze! Nowy dom, niewyjaśnione sprawy z przeszłości i tajemniczy sąsiad. Czy dziewczyna na pewno jest bezpieczna?

„Dom na końcu ulicy” – opis

Rozwiedziona doktor Sarah Cassidy przenosi się wraz z nastoletnią córką Elissą do pięknego domu znajdującego się w małym miasteczku. Sarah może pozwolić sobie na kupno tego budynku tylko i wyłącznie dlatego, że przez miejską legendę dotyczącą zbrodni dokonanej nieopodal, nikt inny nie chce nabyć tej nieruchomości. Krążą plotki, że w sąsiedztwie młoda dziewczyna dźgnęła nożem swoich rodziców. Wkrótce Elissa zaprzyjaźnia się ze studentem Ryanem, który odziedziczył dom po swoich rodzicach. Para zakochuje się w sobie. Dziewczyna nie wie jednak, jakie tajemnice skrywa jej wybranek. Niebawem wszystko wyjdzie na jaw…

„Dom na końcu ulicy” – obsada

„Dom na końcu ulicy” to amerykański thriller w reżyserii Marka Tonderai (twórcy odpowiedzialnego za takie seriale, jak „Gotham”, „12 małp” czy „Lucyfer”). W obsadzie znaleźli się, m.in. Elisabeth Shue, Jennifer Lawrence (znana m.in. z „Poradnika pozytywnego myślenia”), Max Thieriot i Allie MacDonald.

Gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.