Dick i Jane: Niezły ubaw

Fun with Dick and Jane (2005)

| 10zł za 48h |

Jim Carrey oraz Téa Leoni w roli małżonków, którzy są bliscy utraty dorobku całego życia i na gwałt potrzebują pieniędzy.

„Dick i Jane: Niezły ubaw” – streszczenie

Dick jest ambitnym mężczyzną, który pnie się po szczeblach kariery w korporacji. Na co dzień zajmuje się komunikacją giganta o nazwie Globodyne. Któregoś dnia musi odpowiedzieć publicznie na bardzo trudne pytanie dotyczące szefa firmy. Jego wypowiedź powoduje skandal, a Dick natychmiast traci pracę. A na dodatek po powrocie do domu dowiaduje się, że jego żona Jane rzuciła swoją posadę. Zdesperowani małżonkowie bez grosza przy duszy postanawiają zostać złodziejami.

Czemu warto obejrzeć film „Dick i Jane: Niezły ubaw”?

„Dick i Jane: Niezły ubaw” („Fun with Dick and Jane”) to komedia kryminalna z 2005 roku, która jest świetnym remakem popularnego filmu Teda Kotcheffa z 1977 roku.

„Dick i Jane: Niezły ubaw” – obsada

Reżyserem filmu jest laureat Złotego Niedźwiedzia na MFF w Berlinie Dean Parisota. W role małżonków wcielają się: laureat dwóch Złotych Globów Jim Carrey oraz Téa Leoni. Obok nich w obsadzie znajdują się także: wyróżniony nominacją do Oscara Alec Baldwin, dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii Richard Jenkins oraz Angie Harmon.

„Dick i Jane: Niezły ubaw” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.pl