Diabelskie nasienie

Devilʼs Due

Nowożeńcy spędzają wakacje na Dominikanie. Po powrocie kobieta dowiaduje się o ciąży. Jej zachowanie zaczyna się zmieniać, lecz nie jest to bynajmniej powodem stanu błogosławionego...

Diabelskie nasienie - opis

Zach i Samantha wyjeżdża po ślubie na miesiąc miodowy na Dominikanę. Jednej z nocy urządzają sobie pijaną przejażdżkę taksówką po mieście. Następnego ranka para nie pamięta prawie nic z nocnej eskapady. Po powrocie do domu Sam odkrywa, że spodziewa się dziecka. Oboje zaczynają przygotowywać się na narodziny potomka, ale Sam zaczyna dziwnie się zachowywać. Zach początkowo zrzuca to na karb stanu błogosławionego, ale z biegiem czasu utwierdza się w przekonaniu, że ukochaną opętał demon. mroczna siła. Do tego każdy krok coraz dziwniej zachowującej się Sam śledzą tajemnicze postacie.

Diabelskie nasienie - obsada i twórcy

Reżyserii podjęli się Matt Bettinelli - Olpin oraz Tyler Gillet ("Zabawa w pochowanego", "V/H/S"). W rolę ciężarnej Samanthy wcieliła się Allison Miller ("13 powodów", "17 again"). Partneruje jej Zach Gilford ("Noc oczyszczenia: Anarchia", "Likwidator").

Diabelskie nasienie - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl