Dally i Spanky

Adventures of Dally & Spanky HD

|18 zł na 48h|

Dally to pocieszny piesek. Spanky jest sympatycznym kucykiem. Zwierzaki łączy niezwykła przyjaźń, dzięki której zadziwiają świat!

Dally i Spanky – opis

Okazuje się, że mały Dally całkiem nieźle jeździ na kucyku Spankym. Oba zwierzaki znajdują się pod opieką nastolatki Addy, która właśnie przeżyła wielką tragedię. Co gorsza, nie ma ona funduszy, żeby utrzymać kucyka. Opieka nad takim okazem jest dość kosztowna, a rodziców dziewczyny po prostu na to nie stać. Z pomocą potrzebującym przychodzi niepozorny Dally. Wskakuje na grzbiet Spanky’ego, czym zadziwia wszystkich domowników. Okazuje się, że dzięki cyrkowym wyczynom psa i kucyka można zarobić niezłą sumkę. Addy i jej pupile stają do walki o wspólną przyszłość.

Dally i Spanky – obsada i twórcy

Dally i Spanky to urocza komedia dla całej rodziny. Reżyserką obrazu jest Camille Stochitch („Comet”, „Virtual High”), a w rolach głównych występują: Brenna D'Amico („Pępek świata”, „Następcy”), Trace Adkins („Prawnik z Lincolna”, „Wielki film”), Elaine Hendrix („Nie wierzcie bliźniaczkom”, „Joan z Arkadii”), Reylynn Caster („Me, Myself and I”, „Speechless”) i Timothy Hornor („Kłamstwa na sprzedaż”, „Brooklyn 9-9”).

Dally i Spanky – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.