Człowiek, który wszystkich zaskoczył

THE MAN WHO SURPRISED EVERYONE

Nagrodzony w Wenecji intymny dramat o umierającym mężczyźnie z rosyjskiej prowincji, który przed śmiercią postanawia spełnić swoje ostatnie marzenie.

Człowiek, który wszystkich zaskoczył - opis

Igor (Evgeniy Tsyganov) jest strażnikiem leśnym zajmującym się patrolowaniem syberyjskich lasów. Pewnego dnia, po incydencie z kłusownikami, mężczyzna trafia do szpitala, gdzie zostaje u niego zdiagnozowana śmiertelna choroba. Dowiaduję się, że zostały mu najwyżej dwa miesiące życia. Jego ciężarna żona Natalia (Natalya Kudryashova) nie ustaje w próbach znalezienia ratunku, choć sprawa zdaje się być przesądzona. Igor ma pełne wsparcie swojej małej społeczności. Do czasu jednak, kiedy decyduje się spełnić swoje ostatnie marzenie…

Człowiek, który wszystkich zaskoczył – twórcy i obsada

Obraz w reżyserii Natashy Merkulovej i Alekseya Chupova („Miejsca intymne”) opowiada współczesną wersję starej syberyjskiej historii ludowej o mężczyźnie, który oszukuje śmierć, udając kobietę. W tym wypadku jednak bohater stara się przed odejściem zerwać z życiem w kłamstwie. W głównych rolach występują Evgeniy Tsyganov („Rajskie ogrody”), Natalya Kudryashova („Petersburg. Tylko z miłości”), Yuriy Kuznetsov („Brat”) oraz Pavel Maykov („Brygada”).

Człowiek, który wszystkich zaskoczył – gdzie oglądać?

Film obejrzysz online na platformie VOD player.pl.