Czas wymierania

Extinction (2015) HD

|10 zł na 48h|

 

Świat po zagładzie, a w nim trójka ocalałych, próbujących ułożyć sobie życie w postapokaliptycznej rzeczywistości. Niestety, widmo minionych wydarzeń powraca, a bohaterowie, zanim staną do walki, będą musieli poradzić sobie z wewnętrznymi demonami.

Czas wymierania – opis

Dziewięć lat po wielkiej epidemii większość ludzkości zamieniła się we wściekłe stworzenia. Patrick, Jack i Lu – dziewięcioletnia dziewczynka – ukrywają się w pozornie spokojnym, ośnieżonym miasteczku Harmony. Pomiędzy Patrickiem i Jackiem panuje niepokojące napięcie – w przeszłości wydarzyło się coś, co wprowadziło w ich relację nienawiść. Gdy w okolicy zaczynają pojawiać się zainfekowani, Patrick i Jack muszą zakończyć konflikt, by ocalić dziewczynkę, którą obaj kochają ponad życie.

Czas wymierania – obsada i twórcy

„Czas wymierania” to postapokaliptyczny horror. W rolach głównych występują: Matthew Fox („Zagubieni”, „8 części prawdy”), Jeffrey Donovan („Sicario 2: Soldado”, „Fargo”) i Quinn McColgan („Non-Stop”, „Mildred Pierce”). Film wyreżyserował Miguel Ángel Vivas („Napaść”, „Syn zemsty”).

Czas wymierania – obsada i twórcy

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.