City Island

City Island [DN]

Boski Andy Garcia jako głowa rodziny, która pewnego dnia przyprowadza do domu nieznajomego Tony'ego. Czy kłamstewka Vincenta wyjdą na jaw?

City Island - opis

W nowojorskiej dzielnicy, mieszka normalna i kochająca się rodzina Rizzo. W prawdziwym obliczu tej szczęśliwej amerykańskiej rodzinki kryje się tona kłamstewek i pokręconych relacji. Ojciec, Vincent, to na co dzień strażnik więzienny, który aby spełnić swoje prawdziwe marzenie. Pod pretekstem piątkowego wychodzenia z kumplami na pokera, w sekrecie przed bliskimi, co piątek uczęszcza na lekcje aktorstwa. Woli uciec się do kłamstwa o uzależnieniu od hazardu, niż przyznać się rodzinie o realizacji swojego marzenia. A jest to zdecydowanie najbardziej niewinne kłamstewko ze wszystkich...

City Island - obsada i twórcy

W rolę głowy rodziny i niespełnionego aktora wcielił się gwiazdor kina - Andy Garcia ("Ojciec Chrzestny"). W obsadzie znaleźli się również laureatka Złotego Globyu, Julianna Margulies ("Żona idealna") oraz Emily Mortimer ("Miłość Larsa"). Reżyserem filmu jest Raymond De Felitta.

City Island - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl