Ciemna strona miasta

BRINGING OUT THE DEAD

Obraz opowiada o mężczyźnie na życiowym zakręcie. Nicolas Cage jako ratownik medyczny, który od dłuższego czasu nie radzi sobie ze swoimi emocjami.

Ciemna strona miasta - opis

Frank Pierce (Nicolas Cage) jest ratownikiem medycznym na skraju fizycznego i psychicznego załamania. Mężczyzna od lat pracuje w jednej z najbardziej brutalnych dzielnic Nowego Jorku i coraz gorzej radzi sobie z cierpieniem innych. Czuje się całkowicie wypalony. Prześladują go też duchy ludzi, których nie był w stanie uratować. I choć pragnie rzucić pracę, wewnętrzny głos nie daje mu na to przyzwolenia. Dramat psychologiczny autorstwa jednego z największych współczesnych reżyserów, zdobywcy Oscara Martina Scorsese (Wilk z Wall Street).

Ciemna strona miasta - twórcy i obsada

Obraz opowiada o mężczyźnie na życiowym zakręcie, w którego z ogromnym powodzeniem wciela się wyróżniony Nagrodą Akademii Nicolas Cage (Zostawić Las Vegas). Partnerują mu laureatka trzech Złotych Globów Patricia Arquette (Boyhood, serial Ucieczka z Dannemory), znany z kultowego serialu Roseanne John Goodman, Ving Rhames (Pulp Fiction) oraz Tom Sizemore (Helikopter w ogniu).

Ciemna strona miasta - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.