Bone Eater

Bone Eater (2007) (HD)-pa

Zjadacz kości to demon rodem z indiańskich legend. Monstrum budzi się w naszych czasach i zaczyna terroryzować mieszkańców niewielkiego miasteczka.

Bone eater – opis

Ambitny i chciwy przedsiębiorca ma plan przekształcenia indiańskich ziem w ośrodek wypoczynkowy. Nie pomagają protesty mieszkańców – biznesmen idzie do przodu po trupach. Dosłownie. Podczas prac budowlanych niszczy indiański cmentarz, co wywołuje straszliwe reperkusje. Z martwych powstaje przerażające monstrum – Zjadacz kości. Potwór sieje zniszczenie i tylko miejscowy szeryf będzie w stanie się z nim uporać. Do pokonania demona przyda się magiczny tomahawk obdarzony wielką mocą. Gdzie podziewa się ten artefakt? Rozpoczyna się wyścig z czasem. Czy uda się znaleźć relikt, zanim Zjadacz pożre cały świat?

Bone eater – obsada i twórcy

Reżyserem tego horroru z 2007 roku jest Jim Wynorski („Piraniokonda”, „Super rekiny kontra więźniarki”). W jednej z głównych ról w filmie zobaczymy Michaela Horse’a, rdzennego Amerykanina, znanego, chociażby ze słynnego „Miasteczka Twin Peaks”. Oprócz niego w obsadzie znajdują się: Bruce Boxleitner („Cedar Cove”, „The Thanksgiving House”), Robert Clotworthy (aktor użyczający głosu w takich filmach jak „Pogrzebany” czy „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”) oraz William Katt („Człowiek z Ziemi”, „Lustra 2”).

Bone eater – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.