Aniołki Charliego

CHARLIE'S ANGELS (2019)

Aniołki Charliego powracają w nowym wydaniu.

Aniołki Charliego - opis

Sabina Wilson (Kristen Stewart), Elena Houghlin (Naomi Scott) i Jane Kano (Ella Balinska) pracują dla tajemniczego Charlesa Townsenda (Robert Clotworthy), którego agencja bezpieczeństwa rozrosła się na arenie międzynarodowej. Przed Aniołkami nowe zadanie. Zostają wezwane do akcji i narażają swoje życie, aby chronić nas wszystkich.

Aniołki Charliego to jedna z kultowych produkcji. Po raz pierwszy mogliśmy je zobaczyć w akcji w latach 70. w amerykańskim serialu. W gółwne role wcieliły się Kelly Garrett, Sabrina Duncan i Jill Munroe. Potem na początku XXI wieku „Aniołki Charliego” trafiły do kin. Powstały dwa filmy z Drew Barrymore, Cameron Diaz oraz Lucy Lu, które pokochał cały świat.

Aniołki Charliego - twórcy i obsada

Wybuchowa komedia z niespodziewanymi zwrotami akcji w reżyserii Elizabeth Banks, w której nowymi Aniołkami zostały: Ella Balinska („Run Sweetheart Run”), Kristen Stewart („Śmietanka towarzyska”, „Zmierzch”), Naomi Scott („Aladyn”). W obsadzie znaleźli się również Elizabeth Banks („Brightburn: Syn ciemności”), („Ludzie jak my”), Noah Centineo („Ozn@czone”), Patrick Stewart („Logan.Wolverine”), („Dzieciak, który został królem”).

Aniołki Charliego - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl