Zakochany geniusz

Time Freak

Genialny nastolatek zakochuje się w dziewczynie, która wytrzymuje z nim tylko rok. Młody człowiek wymyśla więc maszynę do podróży w czasie mającą pomóc mu naprawić błędy i ocalić związek.

Zakochany geniusz – opis

Uzdolniony młody fizyk Stillman został stworzony do wielkich rzeczy. Ma przed sobą świetlaną przyszłość, jednak świat wali mu się na głowę, gdy jego ukochana dziewczyna Debbie postanawia z nim zerwać. Stillman, jak na geniusza przystało, nie poddaje się łatwo. Konstruuje wehikuł, który pozwala mu cofnąć się w czasie i odzyskać Debbie. Niestety, jego starania spalają na panewce. Wciąż popełnia błędy, przez które nie osiąga zamierzonego efektu. Stillman postanawia zabrać na kolejną wyprawę w czasie swojego doświadczonego przyjaciela, który ma mu pomóc znaleźć odpowiedź na pytanie, co Stillman robi niewłaściwie.

Zakochany geniusz – obsada

„Zakochany geniusz” to przezabawna komedia w reżyserii początkującego twórcy Andrewa Bowlera. W rolach głównych występują młodzi, dobrze rokujący aktorzy. W „Zakochanym geniuszu” zobaczymy między innymi Asę Butterfielda („Sex Education”), Sophię Turner („Gra o tron”) i Skylera Gisondo („Niesamowity Spider-Man”).

Zakochany geniusz – gdzie oglądać?

Cały film „Zakochany geniusz” dostępny online w serwisie VOD player.pl.