Manu. Bądź sobą

MANU. BĄDŹ SOBĄ

Wykluty w nie swoim gnieździe, niedopasowany do stada, w końcu odkrył swoją prawdziwą naturę i zrozumiał, że trzeba uwierzyć w siebie. Oto opowieść o ptaszku, który postanowił być sobą.

Manu. Bądź sobą – opis

Kim jest Manu? Ma skrzydła, pióra i dziób, ale na pewno nie jest mewą. Tak przynajmniej uważają członkowie stada morskich ptaków, w którym wychował się mały Manu. Ptaszek bardzo chciałby być jak jego współbracia, ale swojej natury nie oszuka. Odrzucony przez pozostałe mewy wyrusza w podróż, żeby odnaleźć korzenie. Przeżywając wiele przygód, w końcu poznaje prawdę o sobie. Wraz ze spotkanymi przyjaciółmi rozpoczyna nowe ekscytujące życie. Wkrótce okazuje się, że w byciu sobą jest moc, a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne, niż wszystkim się może wydawać.

Manu. Bądź sobą – obsada i twórcy

„Manu. Bądź sobą” to niemiecka animacja z 2019 roku w reżyserii Christiana Haasa. W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi muzyka Czesława Mozila, który wcześniej podłożył głos pod sympatycznego Olafa z „Krainy lodu”. Film promowała popularna piosenkarka Roksana Węgiel z utworem „Anyone I Want To Be”.

Manu. Bądź sobą – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl