Ciemno, prawie noc

Nieustępliwa dziennikarka przybywa w rodzinne strony, aby rozwiązać tajemniczą zagadkę. Najtrudniejsze okaże się zmierzenie z demonami dzieciństwa.

Ciemno, prawie noc - opis

Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci. W obliczu tych spraw, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor. Powracająca po dość długiej nieobecności w rodzinnych stronach, chce poznać najbliższych zaginionych i rozwiązać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa kobieta wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dużo wcześniej. Odtąd dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie. Czy traumatyczne przeżycia rodzinne wpłyną na śledztwo?

Ciemno, prawie noc - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Borys Lankosz, laureat dwóch Orłów oraz siedmiu Złotych Lwów za film "Rewers". W roli głównej wystąpiła znana z roli w serialu "Chyłka" - Magdalena Cielecka oraz "Pod powierzchnią". W obsadzie znalazły się też gwiazdy polskiego kina, takie jak Marcin Dorociński ("Róża", "Moje córki krowy"), Agata Buzek ("Rewers", "Niewinne") oraz Piotr Fronczewski ("Akademia Pana Kleksa").

Ciemno, prawie noc - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl