Botoks

Patryk Vega powraca z filmem, który wstrząsnął polską publicznością! Losy czterech kobiet splatają się w miejscu, w którym krew, pot i łzy to zwykła codzienność. W miejscu, gdzie ratuje się ludziom życie, dochodzi jednocześnie do codziennego łamania prawa.

Botoks – o czym jest film?

Wielowątkowa historia, która opowiada o losach czterech kobiet, które łączy przemysł medyczny. Daniela jest ratowniczką medyczną, która powoli przeobraża się w bezwzględną przedstawicielkę przemysłu farmaceutycznego. Magda jest ginekolożką, która swoją dobrą sławę zawdzięcza jednak codziennym zabiegom aborcyjnym, które wykonuje na zlecenie. Patrycja dowiaduje się, że jest zdradzana przez swojego męża i postanawia nie zostać dłużną – wplątuje się w romans z metroseksualnym Michałem oraz kieruje się w stronę ginekologii estetycznej. Ostatnią historią jest epizod z życia Beaty, która w wyniku wypadku motocyklowego traci swojego narzeczonego. Kobieta nie mogąc poradzić sobie z bólem, sięga po leki, od których szybko się uzależnia.

Botoks – twórcy i obsada

Za reżyserię oraz scenariusz odpowiada znany większości – Patryk Vega. W obsadzie jego filmu, w którym podejmuje temat medycznych wykorzystywań, znajduje się cała plejada gwiazd, m.in: Agnieszka Dygant, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański oraz Olga Bołądź.

Botoks – gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.