Zakochani po uszy

odcinek 160

Zakochani po uszy 3

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30.

Kuba towarzyszy Zosi podczas porodu… Jest w szoku. Ma też przeczucie, że Zośka urodziła jego córeczkę, ale celowo nie chce powiedzieć mu prawdy, bo zamierza sprzedać dziecko. Sabina chce pomóc Kubie i zamierza to sprawdzić. Udaje jej się zdobyć próbki od noworodka potrzebne do zrobienia testu dna. Tymczasem Bartek wyjawia matce, że Tymon ją okłamał i Sonię nie jest jego dziewczyną. Danuta postanawia dowiedzieć się prawdy i zamierza odwiedzić Tymona w mieszkaniu dziewczyn. Martwi ją również, że Bartek jest zazdrosny o Sonię.

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.