Mały Grand Hotel

Polski mini serial komediowy opowiadający o pracownikach niezbyt popularnego hotelu, który pragnie powrócić do łask. Mimo przeciwności losu bohaterowie będą robili wszystko, co w ich mocy, aby udało się przywrócić dawny blask tego miejsca.

Mały Grand Hotel - opis serialu

Akcja serialu rozgrywa się w zacisznym, tajemniczym hotelu na prowincji w Polsce. Obsługa to same nietuzinkowe postaci, które pomimo różniących ich cech, wzajemnych animozji i niesnasek usiłują prowadzić swój hotel najlepiej, jak potrafią. W każdym z odcinków przedstawiona zostaje zabawna historia zetknięcia tej niezwykłej grupy z ciekawym gościem z zewnętrznego świata. Co zrobi obsługa hotelu, aby jak najlepiej przed nim wypaść?

Mały Grand Hotel - obsada i twórcy

Reżyserem serialu jest Bartosz Konopka, a za scenariusz odpowiada Kabaret Paranienormalni oraz Bartosz Gajda. W obsadzie znalazły się takie nazwiska jak: Kinga Preis, Borys Szyc, Katarzyna Bujakiewicz czy Mariusz Pudzianowski!

Mały Grand Hotel - gdzie oglądać?

Serial dostępny online na platformie VOD player.pl.

Ma\u0142y Grand Hotelsezon 1 odcinek 4 Napad Ma\u0142y Grand Hotelsezon 1 odcinek 3 Murzyn Ma\u0142y Grand Hotelsezon 1 odcinek 2 Ma\u0142y Grand Hotelsezon 1 odcinek 1 Patryk Warga