Jett

Po wyjściu z więzienia utalentowana złodziejka zmuszona zostaje do powrotu do swojej dawnej profesji.

Jett – opis

Daisy "Jett" Kowalski (Carla Gugino) jako światowej klasy złodziejka. Zaraz po opuszczeniu więzienia kobieta zostaje zmuszona przez ekscentrycznych i niebezpiecznych przestępców do powrotu do swojego rzemiosła. Wpływowi ludzie zrobią wszystko, żeby wykorzystać jej umiejętności do własnych celów.

Jett – obsada i twórcy

Nowy serial kryminalny wyprodukowany przez Cinemax. Jego gwiazdą jest Carla Gugino znana z ról w "San Andreas" i "Nocy w muzeum" oraz z roli popadającej w szaleństwo Olivii w "Nawiedzonym domu na wzgórzu", czy jako Kate z "Wayward Pines", Shelli z "Roadies" albo wcześniej Abby z "Californication". W obsadzie znaleźli się również m.in. Michael Aronov (serial Zawód: Amerykanin) oraz Gus Halper (miniserial Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia). Twórcą obrazu jest Sebastian Gutierrez (Elizabeth Harvest).

Jett – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Jett, sezon 1, odcinek 9 Jett, sezon 1, odcinek 8 Jett, sezon 1, odcinek 7 Jett, sezon 1, odcinek 6 Jett, sezon 1, odcinek 5 Jett, sezon 1, odcinek 4 Jett, sezon 1, odcinek 3 Jett, sezon 1, odcinek 2 Jett, sezon 1, odcinek 1