Pora na przygodę!

Opowieść o dwóch najlepszych przyjaciołach: Jake’u – magicznym psie o wielkim i dobrym sercu oraz Finnie – narwanym chłopcu, który ponad wszystko pragnie zostać bohaterem.

„Pora na przygodę!!” – o serialu

Postapokaliptyczna kraina Ooo. Pełen energii chłopiec Finn i posiadający nadprzyrodzone zdolności czworonożny przyjaciel Jake przemierzają tajemniczy świat, który został dotknięty kataklizmem nuklearnym. Młodzieniec i jego pies co chwilę znajdują się w samym centrum wydarzeń. Ekscytujący serial przygodowy o przyjaźni, zaangażowaniu oraz odpowiedzialności za najbliższych w czasach ostatecznych.

„Pora na przygodę!!” – gdzie obejrzeć?

Serial animowany jest dostępny online w serwisie VOD player.

Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 13 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 12 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 11 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 10 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 9 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 8 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 7 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 6 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 5 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 4 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 3 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 2 Pora na przygodę!, sezon 10, odcinek 1