Mąż czy nie mąż

"Mąż czy nie mąż" to pełen ciepłego humoru obraz pary, która usiłuje odbudować swoje uczucia po zdradzie i rozstaniu. Historię tych dwojga poznamy w momencie, kiedy potulny i pełen wyrzutów sumienia mężczyzna za wszelką cenę próbuje odzyskać kobietę, którą naprawdę kocha. Marta otwiera przed Michałem drzwi, ale nie serce. Michał nie zamierza się poddać i gotów jest walczyć o rodzinę za wszelką cenę. Marta doskonale wie, że teraz to ona rozdaje karty. Mimo przepaści, która ich dzieli, oboje zgadzają się co do jednej sprawy: najważniejsze jest szczęście ich córki, Zuzi. Dla niej będą w stanie wypracować kompromis i nadać swojej relacji nową formę. Marta godzi się, aby były partner wprowadził się na piętro ich wspólnego domu.
Jak wiele prawdy jest w zasadzie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Serial ten w  sposób lekki, ale prawdziwy opowiada o uczuciach. To spojrzenie na odwieczny i uniwersalny problem – czy para może odbudować swoje uczucie, gdy jeden z partnerów okazuje się niewierny. A także historia nastolatki, która bardzo chce, aby rodzice do siebie wrócili.

Mąż czy nie mąż, odcinek 13 Mąż czy nie mąż, odcinek 12 Mąż czy nie mąż, odcinek 11 Mąż czy nie mąż, odcinek 10 Mąż czy nie mąż, odcinek 9 Mąż czy nie mąż, odcinek 8 Mąż czy nie mąż, odcinek 7 Mąż czy nie mąż, odcinek 6 Mąż czy nie mąż, odcinek 5 Mąż czy nie mąż, odcinek 4 Mąż czy nie mąż, odcinek 3 Mąż czy nie mąż, odcinek 2 Mąż czy nie mąż, odcinek 1