Portland Tower

Detektyw Sarah Collins i jej partner detektyw Steve Bradshaw prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa posterunkowego Hadleya Matthewsa i 15-letniej uchodźczyni z Libii. Wszystko wskazuje na to, że oboje skoczyli z dachu Portland Tower.

Portland Tower - opis

Detektywi Sarah Collins i Steve Bradshaw zostają wezwani na miejsce wypadku w Portland Tower w południowo-wschodnim Londynie. Na miejscu znajdują ciało służącego od wielu lat w policji posterunkowego Hadleya Matthewsa i 15-letniej uchodźczyni z Libii, Fary Mehenni. Na dachu budynku Sarah odnajduje przestraszonego 5-letniego chłopca i niedawno przyjętą do służby posterunkową Lizzie Adams, którzy są jedynymi świadkami zbrodni. Niedługo przed przesłuchaniem Lizzie znika w tajemniczych okolicznościach. W miarę postępu śledztwa sprawa zaczyna zataczać coraz szersze kręgi, a Sarah i Steve zastanawiają się, co tak naprawdę znaczy być policjantem.

Portland Tower - gdzie obejrzeć?

Serial dostępny w serwisie VOD player.pl.

Portland Tower, sezon 2, odcinek 4 Portland Tower, sezon 2, odcinek 3 Portland Tower, sezon 2, odcinek 2 Portland Tower, sezon 2, odcinek 1 Portland Tower, sezon 1, odcinek 3 Portland Tower, sezon 1, odcinek 2 Portland Tower, sezon 1, odcinek 1