Cisza

Detektyw, reporter i żona polityka zostają wciągnięci w handel nieletnimi ludźmi w Europie Wschodniej. Odkrywają sieć, która w niewygodny sposób powiązana jest z najwyższymi szczeblami władzy.
Cisza - opis
Dramatyczne wydarzenia rozgrywają się w Chorwacji i na Ukrainie. Jedna dziewczyna tonie, a druga umiera z powodu przedawkowania narkotyków. Główny podejrzany o te zbrodnie wkrótce okazuje się niewinny – i też martwy. Podczas gdy detektyw Vladimir i reporter Stribor próbują rozwiązać sparawę w Chorwacji, w Kijowie znika siostrzenica Olgi, ukraińskiej filantropki. Będący Chorwatem mąż Olgi, Ivan Hrvatić, jedna z najbardziej wpływowych osób w mieście Osijek, postanawia pomóc w śledztwie. Zaginiona dziewczyna zostaje znaleziona martwa. Wygląda na to, że w Chorwacji działa seryjny morderca. Vladimir, Stribor i Olga w końcu dojdą do prawdy, ale każdemu z nich przyjdzie zapłacić za to wysoką cenę.
Cisza - gdzie oglądać?
Serial obejrzysz na platformie VOD player.pl

Cisza, sezon 2, odcinek 6 Cisza, sezon 2, odcinek 5 Cisza, sezon 2, odcinek 4 Cisza, sezon 2, odcinek 3 Cisza, sezon 2, odcinek 2 Cisza, sezon 2, odcinek 1 Cisza, sezon 1, odcinek 6 Cisza, sezon 1, odcinek 5 Cisza, sezon 1, odcinek 4 Cisza, sezon 1, odcinek 3 Cisza, sezon 1, odcinek 2 Cisza, sezon 1, odcinek 1