Snowfall.

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Serial obyczajowy o narkotykowej epidemii w Los Angeles. Widowiskowa produkcja w klimacie „Miami Vice”, „Narcos” czy „Boogie Nights” o kontrowersyjnych latach 80. i afroamerykańskich przedmieściach Miasta Aniołów.

Historia opowiedziana jest z perspektywy kilku zmagających się z rzeczywistością bohaterów. Franklin Saint (Damson Idris) jest młodym Afroamerykaninem, który marzy o władzy i coraz pewniej czuje się w narkotykowym biznesie. Gustavo "El Oso" Zapata (Sergio Peris-Mencheta) to meksykański zapaśnik uwikłany w walkę o władzę w swojej działającej na granicy prawa rodzinie. Pracownik CIA, Teddy McDonald (Carter Hudson), ucieka przed mroczną przeszłością, a opanowana Lucia Villanueva (Emily Rios) musi radzić sobie w życiu, będąc córką szefa meksykańskiej mafii.

Kapitalnie zrealizowany serial pokazujący Miasto Aniołów lat osiemdziesiątych oraz siejącą spustoszenie moralne i kulturalne kokainową epidemię, która w szybkim czasie zamieniła afroamerykańskie przedmieścia w obszary pełne przemocy. Każdy z bohaterów przeżywa swój osobisty dramat. Doskonałe kreacje aktorskie tworzą Damson Idris („Mój brat diabeł”), Carter Hudson („Długa noc”), Emily Rios (serial „Breaking Bad”) oraz Sergio Peris-Mencheta („Resident Evil: Afterlife”). Twórcami produkcji są John Singleton („American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”), Eric Amadio („Gdy zgaśnie namiętność”) oraz Dave Andron („Justified: Bez przebaczenia”). Dramat kryminalny został wyprodukowany przez Groundswell Productions oraz FXP, którego twórcami są John Singleton, Eric Amadio i Dave Andron. Cały serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Snowfall., sezon 6, odcinek 10