Na wylocie

Serial Pete’a Holmesa i Judda Apatowa, który opowiada o komiku po rozwodzie próbującym swoich sił w świecie nowojorskiego stand-upu.

„Na wylocie” – streszczenie

Pete jest świeżo rozwiedzionym mężczyzną, który wiecznie miewa problemy finansowe i mieszkaniowe. Nieustająco stara się znaleźć swoje miejsce w Nowym Jorku jako stand-uper. Dzięki przyjacielowi – Aliemu – odkrywa pełen osobliwości świat alternatywnej sceny komediowej. Pełne optymizmu podejście do życia Pete'a wiele razy zostaje wystawione na próbę. Mężczyzna nie traci jednak pogody ducha. Stara się czerpać od swoich idoli: Penna Jillette'a, Billa Burra, Whitney Cummings czy Artie'ego Lange'a. Niebawem w jego życiu pojawia się nowa kobieta Kat, która charakteryzuje się oryginalnym spojrzeniem na świat komedii. Podążając za swoimi marzeniami, Pete powoli wspina się po kolejnych szczeblach kariery, randkuje i próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie cały czas zmieniającej się sceny komedii. Coraz więcej czasu poświęca też na rozważania na temat wiary, moralności czy warsztatu komediowego, co zmienia go jako człowieka i artystę.

„Na wylocie” – obsada

Twórcami serialu są Pete Holmes, nominowany do Złotego Globu Judd Apatow („Dziewczyny”) oraz wyróżniony dwoma nominacjami do nagrody Emmy Judah Miller („Amerykański tata”). W obsadzie znaleźli się: Pete Holmes, Artie Lange, George Basil, Lauren Lapkus oraz Andrew Henkelman.

„Na wylocie” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Na wylocie, sezon 3, odcinek 8 Na wylocie, sezon 3, odcinek 7 Na wylocie, sezon 3, odcinek 6 Na wylocie, sezon 3, odcinek 5 Na wylocie, sezon 3, odcinek 4 Na wylocie, sezon 3, odcinek 3 Na wylocie, sezon 3, odcinek 2 Na wylocie, sezon 3, odcinek 1 Na wylocie, sezon 2, odcinek 8 Na wylocie, sezon 2, odcinek 7 Na wylocie, sezon 2, odcinek 6 Na wylocie, sezon 2, odcinek 5 Na wylocie, sezon 2, odcinek 4 Na wylocie, sezon 2, odcinek 3 Na wylocie, sezon 2, odcinek 2 Na wylocie, sezon 2, odcinek 1 Na wylocie, sezon 1, odcinek 8Na wylocie, odc. 8 Na wylocie, sezon 1, odcinek 8 Na wylocie, sezon 1, odcinek 7 Na wylocie, sezon 1, odcinek 7Na wylocie, odc. 7 Na wylocie, sezon 1, odcinek 6 Na wylocie, sezon 1, odcinek 6Na wylocie, odc. 6 Na wylocie, sezon 1, odcinek 5 Na wylocie, sezon 1, odcinek 5Na wylocie, odc. 5 Na wylocie, sezon 1, odcinek 4Na wylocie, odc. 4 Na wylocie, sezon 1, odcinek 4 Na wylocie, sezon 1, odcinek 3Na wylocie, odc. 3 Na wylocie, sezon 1, odcinek 3 Na wylocie, sezon 1, odcinek 2 Na wylocie, sezon 1, odcinek 2Na wylocie, odc. 2 Na wylocie, sezon 1, odcinek 1 Na wylocie, sezon 1, odcinek 1Na wylocie, odc. 1