Dama i Dale

Serial dokumentalny opowiadający o oszustwie w przemyśle motoryzacyjnym. Historia Elizabeth Carmichael, która zyskała rozgłos, wypuszczając na rynek trójkołowy pojazd w latach siedemdziesiątych XX wieku.

Dama i Dale - opis

Nagrodzeni Emmy producenci, bracia Mark i Jay Duplass (Pokój 104) przedstawiają nietuzinkową historię oszustwa z udziałem tajemniczej przedsiębiorczyni. Serial przedstawia historię Elizabeth Carmichael, która stała się sławna za sprawą wypuszczenia na rynek ekonomicznego trójkołowego pojazdu w latach 70. XX wieku. Kiedy udało jej się zdobyć zainteresowanie kluczowych producentów samochodów i inwestorów, na jaw zaczęły wychodzić tajemnice dotyczące technologii samochodu oraz zaskakującej informacje na temat przeszłości samej Carmichael. Serial portretuje wzlot i upadek niezwykłej businesswoman. Jednocześnie prezentuje jedyną w swoim rodzaju historię oszustwa, rodziny oraz tożsamości.

Dama i Dale - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Dama i Dale, sezon 1, odcinek 4 Dama i Dale, sezon 1, odcinek 3 Dama i Dale, sezon 1, odcinek 2 Dama i Dale, sezon 1, odcinek 1