Pięć dni

Tajemnicza sprawa nagłego zniknięcia matki, która porzuciła swoje dzieci w samochodzie i które w końcu również znikają. Policja poszukuje poszlak przez trzy miesiące, mąż kobiety i rodzina dowiadują się, że nikt nie jest tym, kim się wydaje.

Pięć dni - opis

Five Days obraca się wokół tajemniczego zaginięcia pięknej młodej kobiety, w przyjaznych przedmieściach Hertfordshire, na obrzeżach Londynu, i dziwnych niewytłumaczalnych okolicznościach, w których dzieci zostają porzucone z dala od domu. Skupiając się na dniu jej zniknięcia i czterech późniejszych losowych dniach, historia śledzi efekt odczuwany przez rodzinę, policję i media podczas 72 dni śledztwa. Miniserial prezentuje straszliwy obraz nowoczesnego życia w południowej Anglii, gdzie majestatyczne rezydencje mieszają się z nowoczesną architekturą pulsującym nowym tętnem miasta żyjącego w ciągłych zmianach, i gdzie trauma zmieniająca życie rodziny staje się śledztwem policyjnym, ale i pożywką dla tabloidów.

Pięć dni - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Pięć dni, sezon 1, odcinek 5 Pięć dni, sezon 1, odcinek 4 Pięć dni, sezon 1, odcinek 3 Pięć dni, sezon 1, odcinek 2 Pięć dni, sezon 1, odcinek 1