Od nowa

Nicole Kidman w roli odnoszącej sukcesy terapeutki, której z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami.

Od nowa - opis

Odnosząca sukcesy terapeutka Grace Fraser (Nicole Kidman) mieszka w Nowym Jorku z mężem Jonathanem (Hugh Grant) oraz uczęszczającym do elitarnej prywatnej szkoły synem (Noah Jupe). Ich z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się jednak do góry nogami za sprawą gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.

Od nowa - twórcy i obsada

Stworzony przez jedenastokrotnie nagrodzonego Emmy Davida E. Kelley'a („Wielkie kłamstewka”) i reżyserkę Susanne Bier („Nocny recepcjonista”) sześcioczęściowy miniserial HBO. W główną rolę wciela się laureatka Oscara Nicole Kidman („Moulin Rouge!”, „Gorący temat”). W pozostałych rolach występują zdobywca Złotego Globu Hugh Grant („Notting Hill”, „Cztery wesela i pogrzeb”), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Edgar Ramírez („Gold”), Ismael Cruz Cordova („Maria, królowa Szkotów”) oraz Matilda De Angelis („Italian Race”).

Od nowa - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Od nowa, sezon 1, odcinek 6 Od nowa, sezon 1, odcinek 5 Od nowa, sezon 1, odcinek 4 Od nowa, sezon 1, odcinek 3 Od nowa, sezon 1, odcinek 2 Od nowa, sezon 1, odcinek 1