Od nowa

Nicole Kidman i Hugh Grant w rolach głównych. Szczęśliwe małżeństwo, poukładane życie i sukcesy zawodowe. Nagła śmierć matki jednego z uczniów szkoły, do której uczęszcza ich syn, zmienia raz na zawsze idealne życie pary. Od pierwszego odcinka będzie towarzyszyć nam pytanie. Kto zabił Elenę Alves?

Od nowa - opis

Odnosząca sukcesy terapeutka Grace Fraser (Nicole Kidman) mieszka w Nowym Jorku z mężem Jonathanem (Hugh Grant) oraz uczęszczającym do elitarnej prywatnej szkoły synem (Noah Jupe). Ich z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami za sprawą gwałtownej śmierci matki jednego z uczniów. Nagle rozpoczyna się łańcuch zaskakujących, przytłaczających wydarzeń.  Grace przerażona całą tą sytuacją i zamieszaniem wokół swojej rodziny, będzie musiała porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.

Od nowa - twórcy i obsada

Stworzony przez jedenastokrotnie nagrodzonego Emmy Davida E. Kelley'a („Wielkie kłamstewka”) i reżyserkę Susanne Bier („Nocny recepcjonista”). W głównej roli zobaczymy laureatkę Oscara Nicole Kidman („Moulin Rouge!”, „Gorący temat”). W pozostałych rolach występują zdobywca Złotego Globu Hugh Grant („Notting Hill”, „Cztery wesela i pogrzeb”), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Edgar Ramírez („Gold”), Ismael Cruz Cordova („Maria, królowa Szkotów”) oraz Matilda De Angelis („Italian Race”).

Od nowa - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Od nowa, sezon 1, odcinek 6Od nowa, odc. 6 Od nowa, sezon 1, odcinek 6 Od nowa, sezon 1, odcinek 5Od nowa, odc. 5 Od nowa, sezon 1, odcinek 5 Od nowa, sezon 1, odcinek 4Od nowa, odc. 4 Od nowa, sezon 1, odcinek 4 Od nowa, sezon 1, odcinek 3 Od nowa, sezon 1, odcinek 3Od nowa, odc. 3 Od nowa, sezon 1, odcinek 3Od nowa, odc. 3 Od nowa, sezon 1, odcinek 2Od nowa, odc. 2 Od nowa, sezon 1, odcinek 2 Od nowa, sezon 1, odcinek 1 Od nowa, sezon 1, odcinek 1Od nowa, odc. 1