Co robimy w ukryciu

Perypetie trójki wampirów ze Staten Island, których niespodziewanie nawiedza mroczny przywódca.

Co robimy w ukryciu - opis

Obraz przedstawia codzienne, a raczej conocne życie trzech wampirów, które egzystowały razem przez setki lat na Staten Island. Samozwańczym przywódcą grupy jest Nandor The Relentless (Kayvan Novak), wielki wojownik i zdobywca wywodzący się z Imperium Osmańskiego. Jest też awanturniczy wampir pochodzenia brytyjskiego Laszlo (Matt Berry) oraz uwodzicielska Nadja (Natasia Demetriou). Po nieoczekiwanej wizycie mrocznego pana i przywódcy, wampirom zostaje przypomniane zadanie, które otrzymali po przybyciu na Staten Island ponad sto lat wcześniej – doprowadzenie do całkowitej dominacji Nowego Świata.

Co robimy w ukryciu - twórcy i obsada

Zrealizowany w stylu dokumentu serial komediowy z elementami horroru. Reżyserem produkcji jest nagrodzony Oscarem oraz dwiema nominacjami do tej prestiżowej nagrody Taika Waititi („Jojo Rabbit”), a w główne role wcielają się Kayvan Novak („Men in Black: International”), Matt Berry („Królewna Śnieżka i Łowca”), Natasia Demetriou („The Festival”), Harvey Guillén („Status Update”) oraz Mark Proksch („Inne zło”).

Co robimy w ukryciu - gdzie oglądać?

Serial dostępny online w serwisie VOD player.

Co robimy w ukryciu, sezon 3, odcinek 4 Co robimy w ukryciu, sezon 3, odcinek 3 Co robimy w ukryciu, sezon 3, odcinek 2 Co robimy w ukryciu, sezon 3, odcinek 1 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 10 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 9 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 8 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 7 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 6 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 5Co robimy w ukryciu II, odc. 5 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 5 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 4 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 4Co robimy w ukryciu II, odc. 4 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 3 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 2 Co robimy w ukryciu, sezon 2, odcinek 1 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 10 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 9 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 8 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 8 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 7 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 6 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 5 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 4 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 3 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 2 Co robimy w ukryciu, sezon 1, odcinek 1