Ślepnąc od świateł

Ekranizacja książki Jakuba Żulczyka pokazuje bardzo mroczną stronę Warszawy.


Ślepnąc od świateł – streszczenie

Akcja serialu Ślepnąc od świateł toczy się w okolicach Bożego Narodzenia. To dobry czas dla warszawskich dilerów. W tym okresie stolica Polski aż huczy od imprez firmowych i wydarzeń towarzyskich, na których wszelkiego rodzaju używki są towarem wielce pożądanym. Święta to prawdziwe żniwa dla Kuby – handlarza narkotyków zaopatrującego warszawskich polityków, celebrytów, gwiazdy muzyki i wielu zamożnych klientów. Kuba wie o swoich nabywcach prawie wszystko, ale sam pozostaje bardzo skryty. Życie go przytłacza i męczy. Nie czuje się dobrze we własnej skórze. Postanawia zrobić sobie chwilę przerwy, jednak nie będzie to łatwe, ponieważ mroczna strona Warszawy nie zamierza mu tak łatwo odpuścić.

Ślepnąc od świateł – twórcy i obsada

Serial HBO powstał na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem. W rolę Kuby wciela się raper i aktorski debiutant Kamil Nożyński. W obsadzie serialu znajdują się również Jan Frycz, Janusz Chabior, Robert Więckiewcz i Cezary Pazura.

Ślepnąc od świateł – gdzie obejrzeć?

Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 8 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 7 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 6 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 5 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 4 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 3 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 2 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 1vod.pl Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 1 Ślepnąc od świateł, sezon 1, odcinek 1