W domu (Hiszpania)

Autorskie spojrzenie pięciu hiszpańskich reżyserów na ludzką codzienność w czasach pandemii koronawirusa.

W domu - opis

Pięciu reżyserów, pięć historii nakręconych za pomocą telefonów komórkowych. Zamknięci w domu twórcy stawiają sobie pytanie, o to kim tak naprawdę jesteśmy. Za pomocą różnych gatunków filmowych (komedii romantycznej, dramatu czy filmu fantasy) produkcja prezentuje różne podejście do rzeczywistości pięciu twórców. Podstawą jest niecodzienny kontekst, jakim stała się pandemia koronawirusa i zarządzone w związku z nią "zamkniecie w domu".

A co, jeśli chłopak rzucił cię rano w dniu, gdy ogłoszono ograniczenia? Czy zamknięcie w domu może okazać się brutalnie uwalniającym doświadczeniem? Co, jeśli kwarantanna uświadamia, że partner czy partnerka jest zupełnie inną osobą, niż nam się na początku wydawało? Czy w czasach pandemii można podróżować bez wychodzenia z pokoju? Jak wyglądałoby mieszkanie w komunie z siedmiorgiem przyjaciół? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują swoje miejsce w poszczególnych odcinkach.

W domu - gdzie oglądać?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

W domu (Hiszpania), sezon 1, odcinek 5 W domu (Hiszpania), sezon 1, odcinek 4 W domu (Hiszpania), sezon 1, odcinek 3 W domu (Hiszpania), sezon 1, odcinek 2 W domu (Hiszpania), sezon 1, odcinek 1