Iluminacja

Stworzony przez Mike’a White’a serial HBO w Laurą Dern w roli pięknej Amy, kobiety, która próbuje odbudować swoje życie.

Iluminacja - opis

Amy (Laura Dern) pracuje w korporacji z branży kosmetycznej. Właśnie wróciła do biura po kilkumiesięcznej przerwie, którą spędziła w ośrodku odnowy na Hawajach. Pojechała tam, by poradzić sobie z załamaniem nerwowym spowodowanym zarówno frustracją w pracy, jak i nieudanym życiem osobistym. Kilka miesięcy na Hawajach pozwoliło jej wrócić do równowagi. Bogatsza o nowe doświadczenia i techniki, które poznała w ośrodku, Amy pragnie zmienić swoje życie – lepiej wykonywać pracę i zrozumieć swoich współpracowników, znaleźć płaszczyznę porozumienia z matką (Diane Ladd) oraz pomóc byłemu mężowy (Luke Wilson). Amy jest zdeterminowana, by nie zgubić się na nowo.

Iluminacja - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Iluminacja, sezon 1, odcinek 10 Iluminacja, sezon 1, odcinek 9 Iluminacja, sezon 1, odcinek 8 Iluminacja, sezon 1, odcinek 7 Iluminacja, sezon 1, odcinek 6 Iluminacja, sezon 1, odcinek 5 Iluminacja, sezon 1, odcinek 4 Iluminacja, sezon 1, odcinek 3 Iluminacja, sezon 1, odcinek 2 Iluminacja, sezon 1, odcinek 1