Dziewczyna z doświadczeniem

Ambitna studentka prawa zaczyna zarabiać na życie jako dziewczyna do towarzystwa. Serial jest oparty na filmie „Dziewczyna zawodowa” z 2009 roku w reżyserii Stevena Soderbergha.

„Dziewczyna z doświadczeniem” – streszczenie

Christine Reade, studentka drugiego roku prawa, zaczyna właśnie staż w prestiżowej kancelarii Allen & Kirkland. Ambitna dziewczyna ciężko pracuje, żeby zbudować swoją pozycję w nowej pracy. Jej priorytety zaczynają się jednak zmieniać, kiedy jej koleżanka, Avery, wprowadza ją do świata GFE – grupy kobiet, które zapewniają za duże pieniądze emocjonalne i seksualne wsparcie mężczyznom. Zafascynowana możliwością zdobycia szybkich pieniędzy, zaczyna wieść podwójne życie.

„Dziewczyna z doświadczeniem” – obsada

Twórcami serialu są Amy Seimetz i nominowany do Złotej Palmy Lodge Kerrigan. W rolę inteligentnej i pięknej studentki wciela się wnuczka Elvisa i Priscilli Presleyów, Riley Keough. Za stworzoną przez siebie intrygującą kreację aktorka otrzymała prestiżową nominację do Złotego Globu.

„Dziewczyna z doświadczeniem” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 14 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 13 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 12 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 11 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 10 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 9 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 8 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 7 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 6 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 5 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 4 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 3 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 2 Dziewczyna z doświadczeniem, sezon 2, odcinek 1