Cudotwórcy

Serial komediowy z Danielem Radcliffem w roli anioła, który stara się przekonać Boga, aby nie skazywał ludzkości na zagładę.

Cudotwórcy - streszczenie?

Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy spełnianie marzeń ludzkości. Jego szef, Bóg (Steve Buscemi), wydaje się być ostatnio w wyjątkowo podłym nastroju. Rozczarowany stworzoną przez siebie Ziemią, chce rozprawić się z nią raz na zawsze, aby - jak rasowy przedsiębiorca - zająć się nowym projektem. Zbliża się dzień Sądu Ostatecznego. Craig i anielskie zastępy niższego szczebla mają zaledwie dwa tygodnie na dokonanie cudu. Aby ocalić Ziemię, muszą sprawić, aby dwoje chorobliwie nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.

Cudotwórcy - ekranizacja powieści

Scenariusz produkcji oparty jest na książce Simona Richa "What in God's Name".

Cudotwórcy - obsada

W obsadzie znaleźli się Daniel Radcliffe, znany z serii filmowej "Harry Potter" na podstawie powieści J.K.Rowling, laureat Złotego Globu, Steve Buscemi (serial HBO Zakazane imperium), Geraldine Viswanathan (Strażnicy cnoty) oraz Karan Son (Ghostbusters. Pogromcy duchów).

Cudotwórcy - gdzie oglądać?

Sześcioodcinkowy serial "Cudotwórcy" obejrzysz na platformie vod player.pl.

Cudotwórcy, sezon 1, odcinek 7 Cudotwórcy, sezon 1, odcinek 6 Cudotwórcy, sezon 1, odcinek 5 Cudotwórcy, sezon 1, odcinek 4 Cudotwórcy, sezon 1, odcinek 3 Cudotwórcy, sezon 1, odcinek 2 Cudotwórcy, sezon 1, odcinek 1