Cudotwórcy

Serial komediowy z Danielem Radcliffem w roli anioła, który stara się przekonać Boga, aby nie skazywał ludzkości na zagładę.

Cudotwórcy - streszczenie?

Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy spełnianie marzeń ludzkości. Jego szef, Bóg (Steve Buscemi), wydaje się być ostatnio w wyjątkowo podłym nastroju. Rozczarowany stworzoną przez siebie Ziemią, chce rozprawić się z nią raz na zawsze, aby - jak rasowy przedsiębiorca - zająć się nowym projektem. Zbliża się dzień Sądu Ostatecznego. Craig i anielskie zastępy niższego szczebla mają zaledwie dwa tygodnie na dokonanie cudu. Aby ocalić Ziemię, muszą sprawić, aby dwoje chorobliwie nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.

Cudotwórcy - ekranizacja powieści

Scenariusz produkcji oparty jest na książce Simona Richa "What in God's Name".

Cudotwórcy - obsada

W obsadzie znaleźli się Daniel Radcliffe, znany z serii filmowej "Harry Potter" na podstawie powieści J.K.Rowling, laureat Złotego Globu, Steve Buscemi (serial HBO Zakazane imperium), Geraldine Viswanathan (Strażnicy cnoty) oraz Karan Son (Ghostbusters. Pogromcy duchów).

Cudotwórcy - gdzie oglądać?

Sześcioodcinkowy serial "Cudotwórcy" obejrzysz na platformie vod player.pl.

Cudotwórcysezon 1 odcinek 7 Cudotwórcysezon 1 odcinek 6 Cudotwórcysezon 1 odcinek 5 Cudotwórcysezon 1 odcinek 4 Cudotwórcysezon 1 odcinek 3 Cudotwórcysezon 1 odcinek 2 Cudotwórcysezon 1 odcinek 1