W domu (Polska)

Wiosna 2020, 16 filmowców, 14 historii i ich doświadczenia izolacji spowodowanej pandemią koronowirusa.

W domu (Polska) - opis

Antologia 14 filmów, stworzonych w czasie ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa w ramach artystycznego manifestu. Kilka zasad tworzenia: filmy muszą dziać się tu i teraz, w czasie pandemii, nie mogą trwać dłużej niż 10 minut, wszystkie muszą uwzględniać wprowadzone na czas pandemii restrykcje, artyści muszą przygotować filmy samodzielnie w czasie 4 tygodni, mając pełną dowolność w kwestii formy i gatunku. Jak artyści poradzili sobie z tym wyzwaniem?

W domu (Polska) - twórcy i obsada

„W domu” jest powstałym w całkowitej artystycznej wolności twórczym opisem sytuacji ograniczenia swobody jednostek. W polskim projekcie HBO Europe udział wzięli: Jacek Borcuch, Andrzej Dragan, Krzysztof Garbaczewski, Renata Gąsiorowska, Magnus von Horn, Paweł Łoziński, Jan P. Matuszyński, Tomek Popakul, Jerzy Skolimowski, Krzysztof Skonieczny, Małgorzata Szumowska i Michał Englert, Mariusz Treliński, Anna Zamecka i Sung Rae Cho oraz Xawery Żuławski.

W domu (Polska) - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.

W domu (Polska), sezon 1, odcinek 14Księżyc W domu (Polska), sezon 1, odcinek 13Piosenka o końcu świata W domu (Polska), sezon 1, odcinek 12Kioto, 21 kwietnia W domu (Polska), sezon 1, odcinek 11Korona Killer W domu (Polska), sezon 1, odcinek 10Ślimak W domu (Polska), sezon 1, odcinek 9Chłopiec z widokiem W domu (Polska), sezon 1, odcinek 8Nic nie zatrzyma tej wiosny W domu (Polska), sezon 1, odcinek 7Maski i ludzie W domu (Polska), sezon 1, odcinek 6Koronaświrusy W domu (Polska), sezon 1, odcinek 5Czekamy W domu (Polska), sezon 1, odcinek 4Dzisiaj są moje urodziny W domu (Polska), sezon 1, odcinek 3Dom w skorupce W domu (Polska), sezon 1, odcinek 2Ukryj mnie w samolocie lecącym do Marakeszu W domu (Polska), sezon 1, odcinek 1To nie my