Rozwód

Serial komediowy z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która postanawia rozstać się ze swoim mężem. Słodko-gorzki serial opowiadający o małżeństwie z długoletnim stażem, które decyduje się na rozwód.

„Rozwód” – streszczenie

Frances zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem i dochodzi do wniosku, że jej małżeństwo z Robertem nie ma już przed sobą żadnej przyszłości. Kobieta marzy o nowym początku i prosi męża o rozwód. Mężczyzna jest zdziwiony i urażony. Próbuje zrozumieć motywy żony i przekonać ją do zmiany zdania. Kiedy to nie pomaga, wpada w złość. Frances szybko uzmysławia sobie, że rozstanie nie będzie tak łatwe, jak jej się to początkowo wydawało.

Serial został nominowany do Złotych Globów.

„Rozwód” – obsada

Pomysłodawczynią serialu jest Sharon Horgan. W rolach głównych występują: laureatka czterech Złotych Globów Sarah Jessica Parker oraz nominowany do Oscara Thomas Haden Church. Obok nich w serialu pojawiają się: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy Molly Shannon, Talia Balsam oraz Tracy Letts.

„Rozwód” – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Rozwód sezon 2 odcinek 8 Rozwód sezon 2 odcinek 7 Rozwód sezon 2 odcinek 6 Rozwód sezon 2 odcinek 5 Rozwód sezon 2 odcinek 4 Rozwód sezon 2 odcinek 3 Rozwód sezon 2 odcinek 2 Rozwód sezon 2 odcinek 1 Rozwód sezon 1 odcinek 1