Dzika republika

Grupa młodych przestępców straciła wiarę i zaufanie do państwa niemieckiego. Mają być zresocjalizowani i wysłani na wyprawę w Alpy. Ale dochodzi do strasznego wypadku i jeden z opiekunów zostaje znaleziony martwy.

Dzika republika - opis

W surowej alpejskiej scenerii grupa młodocianych przestępców uczestniczy w eksperymentalnym programie resocjalizacji. Niespodziewanie jeden z członków programu ginie gwałtowną śmiercią. Nikt nie wie, jak do tego doszło, a młodzi ludzie stają przed trudną decyzją. Czy powinni czekać aż władze rozpoczną w tej sprawie śledztwo? A może powinni uciekać i wziąć swój los we własne ręce? Wszyscy mają nienajlepsze doświadczenia z władzami i spodziewają się, że nie zostaną potraktowani w sprawiedliwy sposób, widzą tylko jedno rozwiązanie, którym jest ucieczka - w wysokie góry, na szczyty Alp. Kiedy ich położenie wydaje się być beznadziejne, nastolatkowie znajdują rozległy kompleks jaskiń, gdzie mogą schronić się przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i podążających ich tropem ludźmi.

Dzika republika - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Dzika republika, sezon 1, odcinek 8 Dzika republika, sezon 1, odcinek 7 Dzika republika, sezon 1, odcinek 6 Dzika republika, sezon 1, odcinek 5 Dzika republika, sezon 1, odcinek 4 Dzika republika, sezon 1, odcinek 3 Dzika republika, sezon 1, odcinek 2 Dzika republika, sezon 1, odcinek 1