Dystopia

Tess towarzyszy swojemu chłopakowi Leo w opuszczonej fabryce w głębi szwedzkiego lasu, gdzie on i grupa jego przyjaciół organizuje największe w Skandynawii wydarzenie larpowe. To, co zaczyna się jako niewinna gra, szybko staje się walką o przetrwanie.

Dystopia - opis

Tess, dziewczyna z małego miasteczka, towarzyszy swojemu chłopakowi Leo, który wraz z przyjaciółmi, w opuszczonej fabryce w głębi szwedzkiego lasu, organizuje największe w Skandynawii wydarzenie larpowe (odgrywanie ról na żywo). Wszyscy uczestnicy, z wyjątkiem Tess, są profesjonalnymi larpowcami, dziewczyna próbuje więc jakoś się dopasować. Mimo ostrzeżenia dozorcy, grupa uruchamia instalację elektryczną opuszczonej fabryki. Bohaterowie nie wiedzą, że na miejscu doszło do makabrycznej zbrodni, a włączając zasilanie budzą w budynku złe moce. To, co zaczyna się jako niewinna gra, szybko staje się walką o przetrwanie, w której nikt nie wie, komu można ufać i w której przyjaciele stają się wrogami.

Dystopia - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Dystopia, sezon 1, odcinek 8 Dystopia, sezon 1, odcinek 7 Dystopia, sezon 1, odcinek 6 Dystopia, sezon 1, odcinek 5 Dystopia, sezon 1, odcinek 4 Dystopia, sezon 1, odcinek 3 Dystopia, sezon 1, odcinek 2 Dystopia, sezon 1, odcinek 1