Znudzony na śmierć

Wyprodukowany przez stację HBO serial komediowy o perypetiach znudzonego pisarza, który postanawia zostać prywatnym detektywem.

Znudzony na śmierć - opis

Bohaterem serialu jest Jonathan (Jason Schwartzman), nadużywający alkoholu trzydziestokilkuletni wypalony pisarz z Brooklynu, który po rozstaniu z ukochaną cierpi na nadmiar wolnego czasu. Nieoczekiwanie wpada jednak na pomysł, by zostać prywatnym detektywem i naśladować swoich idoli z powieści kryminalnych Raymonda Chandlera i Dashiella Hammetta. I tak rozpoczyna się niezwykła detektywistyczna przygoda, w której byłemu pisarzowi towarzyszyć będą jego wydawca (Ted Danson) i najlepszy przyjaciel (Zach Galifianakis).

Znudzony na śmierć - twórcy i obsada

Kolejna udana produkcja HBO, w której nie zabraknie dobrego humoru, ciekawie skonstruowanej fabuły i niepowtarzalnych bohaterów. Twórcą serialu jest pisarz i autor komiksów Jonathan Ames, odcinki reżyserują: zdobywcy Emmy Alan Taylor (seriale Seks w wielkim mieście, Rodzina Soprano) i Adam Bernstein (seriale Rockefeller Plaza 30, Ekipa), nominowani do tej nagrody Paul Feig (serial Luzaki i kujony) i Michael Lehmann (seriale Californication, Czysta krew) oraz Tucker Gates (seriale Zagubieni, Trawka) i Nicole Holofcener (seriale Seks w wielkim mieście, Sześć stóp pod ziemią).

Znudzony na śmierć - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 8 Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 7 Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 6 Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 5 Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 4 Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 3 Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 2 Znudzony na śmierć, sezon 3, odcinek 1 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 8 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 7 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 6 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 5 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 4 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 3 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 2 Znudzony na śmierć, sezon 2, odcinek 1 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 8 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 7 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 6 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 5 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 4 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 3 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 2 Znudzony na śmierć, sezon 1, odcinek 1