Angela Black

Uwięziona w małżeństwie kobieta zdaje się akceptować swój los. Jednak wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia kontaktuje się z nią prywatny detektyw, który obnaża przed nią kilka przerażających prawd dotyczących jej agresywnego męża.

Angela Black - opis

Życie Angeli (Joanne Froggatt) wydaje się być sielanką. Kobieta ma piękny dom na przedmieściach Londynu, jest wolontariuszką w schronisku dla psów, ma dwóch wspaniałych synów oraz charyzmatycznego męża Oliviera (Michiel Huisman). Jednak pod tą fasadą kryje się sekret. Uwięziona w związku, z którego nie może uciec jest ofiarą przemocy domowej. Pewnego dnia kontaktuje się z nią Ed (Samuel Adewunmi), prywatny detektyw, który obnaża przed nią najmroczniejsze sekrety Oliviera. W obliczu przerażających informacji o swoim mężu, oszołomiona Angela nie wie, co myśleć. Czy może zaufać Edowi? Czy ma prawo wreszcie zostawić wszystko za sobą i uwolnić się od przemocowego partnera?

Angela Black - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Angela Black, sezon 1, odcinek 6 Angela Black, sezon 1, odcinek 5 Angela Black, sezon 1, odcinek 4 Angela Black, sezon 1, odcinek 3 Angela Black, sezon 1, odcinek 2 Angela Black, sezon 1, odcinek 1