Watchmen

Superbohaterowie też mają swoje mroczne tajemnice. Sytuacja się zagęszcza, gdy ktoś postanawia ich pozabijać. Bardzo udana ekranizacja jednego z najlepszych komiksów wszech czasów.

Strażnicy – opis

Świat to bardzo zepsute miejsce. Zło czeka na każdym rogu i tylko bezkompromisowe działania przynoszą skutek. W ślad za tą ideą formułuje się grupa superbohaterów znanych jako Strażnicy. Walczą oni z niegodziwością nie przebierając w środkach. Wkrótce granica pomiędzy dobrem a złem się zaciera. W którym miejscu herosi przekroczyli cienką linię i przeszli na stronę ciemności? Pogubieni w życiu i własnych celach bohaterowie muszą zjednoczyć się po raz ostatni. Gdy jeden z nich zostaje zamordowany w brutalny sposób, jasne staje się, że ktoś dybie na życie każdego z nich.

Strażnicy – obsada i twórcy

„Strażnicy” to adaptacja kultowego komiksu Alana Moore’a. Film wyreżyserował Zack Snyder, autor superbohaterskich obrazów takich jak „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” i „Liga Sprawiedliwości”. W rolach głównych występują: Billy Crudup („Gypsy”, „Więzy krwi”), Matthew Goode („Korzenie”, „Stoker”), Jeffrey Dean Morgan („Rampage: Dzika furia”, „The Walking Dead”) i Patrick Wilson („Aquaman”, „Obecność”).

Strażnicy – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player

Watchmensezon 1 odcinek 5 Watchmen, odc. 5 Watchmensezon 1 odcinek 4 Watchmensezon 1 odcinek 3 Watchmensezon 1 odcinek 2 Watchmensezon 1 odcinek 1