Wataha III - Za kulisami

Przed Wami trzeci sezon! Wataha wróciła w Bieszczady z jeszcze większym przytupem, przekraczając swoje granice w zakresie wymiaru produkcji, historii, kreując jeszcze ambitniejszy plan zdjęciowy.

Wataha III - Za kulisami - opis serialu

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch imigrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady. Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem do straży. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać.

Wataha III - Za kulisami - gdzie oglądać?

Serial "Wataha" jest dostępny online w serwisie VOD player.

Wataha III - Za kulisami, sezon 1Oglądajcie nowy sezon Wataha III - Za kulisami, sezon 1Wataha III - Za kulisami: Dobosz i Rebrow Wataha III - Za kulisami, sezon 1Silne kobiety Wataha III - Za kulisami, sezon 1Gdzie kręcono serial? Wataha III - Za kulisami, sezon 1Co słychać w nowym sezonie?