Marzenia o Manhattanie

Lata 80. Trójka przyjaciół, którzy niedawno skończyli studia i znają się od dziecka, realizuje swoje marzenia na Manhattanie, ale nadal ma ogromny sentyment do rodzinnego, robotniczego miasteczka.

Marzenia o Manhattanie - opis

Osadzony w latach '80 komediodramat opowiadający o grupie świeżo upieczonych absolwentach, którzy pragną realizować swoje marzenia na Manhattanie, jednocześnie trzymając się kurczowo rodzinnego miasteczka w Long Island.

Marzenia o Manhattanie - gdzie oglądać?

Serial obejrzysz na platormie VOD player.pl

Marzenia o Manhattanie, sezon 2, odcinek 6 Marzenia o Manhattanie, sezon 2, odcinek 5 Marzenia o Manhattanie, sezon 2, odcinek 4 Marzenia o Manhattanie, sezon 2, odcinek 3 Marzenia o Manhattanie, sezon 2, odcinek 2 Marzenia o Manhattanie, sezon 2, odcinek 1 Marzenia o Manhattanie, sezon 1, odcinek 6 Marzenia o Manhattanie, sezon 1, odcinek 5 Marzenia o Manhattanie, sezon 1, odcinek 4 Marzenia o Manhattanie, sezon 1, odcinek 4Marzenia o Manhattanie, odc. 4 Marzenia o Manhattanie, sezon 1, odcinek 3 Marzenia o Manhattanie, sezon 1, odcinek 2 Marzenia o Manhattanie, sezon 1, odcinek 1