Z Ziemi na Księżyc

Mini-seria HBO, wyprodukowany przez Toma Hanksa, opisuje historię wysiłków NASA zmierzających do realizacji wizji zdobycia Księżyca.

Z Ziemi na Księżyc - opis

Od momentu ogłoszenia amerykańskiego programu kosmicznego przez prezydenta Johna F. Kennedy’ego do chwili wypowiedzenia przez Neila Armstronga słynnych słów „To mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości” minęło 10 lat. W tym czasie tysiące ludzi zaangażowało się w prace NASA, a wiele osób poświęciło swoje życie prywatne, by zrealizować główny cel – pierwszy w historii lot na Księżyc. Każdy odcinek rozpoczyna się od wprowadzenia, którego autorem jest reżyser i koproducent serialu Tom Hanks. Aktor, znany między innymi z filmu Apollo 13, opowiada o kolejnych kamieniach milowych amerykańskiego programu kosmicznego. Serial przedstawia historyczne wydarzenia z punktu widzenia ludzi zaangażowanych w prace NASA – astronautów, inżynierów, naukowców. Pokazuje ich radości, marzenia i dramaty.

Z Ziemi na Księżyc – obsada i twórcy

Wyróżniony Złotym Globem dwunastoodcinkowy serial produkcji HBO to pasjonująca opowieść o amerykańskim programie kosmicznym i zaangażowanych w jego realizację ludziach. Atutem produkcji są niezwykłe efekty specjalne i unikalne materiały archiwalne. Wśród odtwórców głównych ról znaleźli się między innymi: Nick Searcy (Cast Away. Poza światem), Lane Smith (Mój kuzyn Vinnie), David Andrews (Fight Club) oraz Daniel Hugh Kelly (serial All My Children).

Z Ziemi na Księżyc – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 12 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 11 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 10 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 9 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 8 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 7 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 6 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 5 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 4 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 3 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 2 Z Ziemi na Księżyc, sezon 1, odcinek 1