Kruk. Szepty słychać po zmroku

Polski serial kryminalny z Michałem Żurawskim w roli głównej. Porwanie chłopca sprawi, że inspektor – Adam Kruk będzie musiał nie tylko zmierzyć się ze sprawą zaginięcia, ale również ze swoją przeszłością.

Kruk. Szepty słychać po mroku – opis

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości. Cała seria liczy sześć odcinków. Każdy z nich trwa po około 50 minut.

Kruk. Szepty słychać po zmroku – twórcy i obsada

W obsadzie pojawiła się grupa czołowych, polskich aktorów. Na ekranie zobaczysz m.in. Michała Żurawskiego, Andrzeja Zaborowskiego, Marcina Bosaka, Mariusza Jakusa. Twórcą serialu jest Maciej Pieprzyca, za scenariusz odpowiada Jakub Korolczuk.

Kruk. Szepty słychać po mroku – gdzie obejrzeć?

Całą serię CANAL+ „Kruk. Szepty słychać po mroku” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 1, odcinek 6 Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 1, odcinek 5 Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 1, odcinek 4 Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 1, odcinek 3 Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 1, odcinek 2 Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 1, odcinek 1