Mare z Easttown

Serial HBO z Kate Winslet w roli głównej. Historia opowiada losy policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa.

Mare z Easttown - opis

Mare Sheehan (Kate Winslet) jest policjantką z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi trudną sprawę dotyczącą miejscowego morderstwa. Kobieta jednocześnie zmaga się ze swoim życiem i przeciwnościami losu. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej ze sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

Mare z Easttown - twórcy i obsada

W głównej roli występuje wielokrotnie nagradzana, m.in. Oscarem, Emmy i czterema Złotymi Globami, Kate Winslet (Mildred Pierce, Titanic). Obok niej występują: Julianne Nicholson (Outsider), wyróżniona trzema statuetkami Emmy Jean Smart (Watchmen) oraz Angourie Rice (Czarne lustro).

Mare z Easttown - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Mare z Easttown, sezon 1, odcinek 7 Mare z Easttown, sezon 1, odcinek 6 Mare z Easttown, sezon 1, odcinek 5 Mare z Easttown, sezon 1, odcinek 4 Mare z Easttown, sezon 1, odcinek 3 Mare z Easttown, sezon 1, odcinek 2 Mare z Easttown, sezon 1, odcinek 1