Sceny z życia małżeńskiego

Pięcioodcinkowy miniserial stworzony na podstawie historii autorstwa Ingmara Bergmana. Miłość, nienawiść, pożądanie, monogamia, małżeństwo i rozwód opowiedziane z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary, w którą wcielili się Oscar Isaac i Jessica Chastain.

Sceny z życia małżeńskiego - opis

Mira (Jessica Chastain) jest pewną siebie kobietą, która robi karierę w spółce technologicznej, ale czuje się niespełniona w małżeństwie. Jonathan (Oscar Isaac) to wycofany i wrażliwy profesor filozofii, który za wszelką cenę chce ratować ich związek. Serial pokazuje złożone osobowości Miry i Jonathana - ludzi, którzy mają świadomość, że ich małżeństwo nie legło w gruzach z powodu jednego wydarzenia czy problemu. Jego twórcy stawiają na bezkompromisową szczerość i zapraszają widzów, by przysłuchiwali się prywatnym rozmowom pary, którą targają uczucia wahające się od nienawiści do miłości.

Sceny z życia małżeńskiego - twórcy i obsada

W głównych rolach zobaczymy fantastycznych Jessicę Chastain (Creamson Peak. Wzgórze krwi, Sama przeciw wszystkim)  i Oscara Isaaca (Ex Machina, Kto się odważy).

Sceny z życia małżeńskiego - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Sceny z życia małżeńskiego, sezon 1, odcinek 5 Sceny z życia małżeńskiego, sezon 1, odcinek 4 Sceny z życia małżeńskiego, sezon 1, odcinek 3 Sceny z życia małżeńskiego, sezon 1, odcinek 2 Sceny z życia małżeńskiego, sezon 1, odcinek 1