W potrzebie

Ben Sinclair w roli pociesznego dilera marihuany, którego misją jest pomoc swoim klientom.

W potrzebie – streszczenie

The Guy – zwyczajny chłopak, który ma niezwyczajną pracę – jest dealerem marihuany. Uważa swoje zajęcie za misję. Jeździ po całym Brooklynie dostarczając trawy tym którzy jej najbardziej potrzebują. Na swojej drodze spotyka przedziwne osoby, które łączy neurotyczne podejście do życia i chęć, by przynajmniej na chwilę zapomnieć o całym świecie. Serial otrzymał między innymi nagrodę przyznawaną przez Amerykańską Gildię Scenarzystów.

W potrzebie – obsada

„W potrzebie” („High maintance”) to serial komediowy z 2016 roku. Został stworzony przez małżeństwo Katję Blichfeld i Bena Sinclaira. W obsadzie znaleźli się: Ben Sinclair, Avery Monsen oraz Heléne Yorke.

W potrzebie – gdzie obejrzeć?

Cały serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

W potrzebie, sezon 4, odcinek 9 W potrzebie, sezon 4, odcinek 8 W potrzebie, sezon 4, odcinek 7 W potrzebie, sezon 4, odcinek 6 W potrzebie, sezon 4, odcinek 5 W potrzebie, sezon 4, odcinek 4 W potrzebie, sezon 4, odcinek 3 W potrzebie, sezon 4, odcinek 2 W potrzebie, sezon 4, odcinek 1 W potrzebie, sezon 3, odcinek 9 W potrzebie, sezon 3, odcinek 8 W potrzebie, sezon 3, odcinek 7 W potrzebie, sezon 3, odcinek 6 W potrzebie, sezon 3, odcinek 5 W potrzebie, sezon 3, odcinek 4 W potrzebie, sezon 3, odcinek 3 W potrzebie, sezon 3, odcinek 2 W potrzebie, sezon 3, odcinek 1 W potrzebie, sezon 2, odcinek 10 W potrzebie, sezon 2, odcinek 9 W potrzebie, sezon 2, odcinek 8 W potrzebie, sezon 2, odcinek 7 W potrzebie, sezon 2, odcinek 6 W potrzebie, sezon 2, odcinek 5 W potrzebie, sezon 2, odcinek 4 W potrzebie, sezon 2, odcinek 3 W potrzebie, sezon 2, odcinek 2 W potrzebie, sezon 2, odcinek 1 W potrzebie, sezon 1, odcinek 6 W potrzebie, sezon 1, odcinek 5 W potrzebie, sezon 1, odcinek 4 W potrzebie, sezon 1, odcinek 3 W potrzebie, sezon 1, odcinek 2 W potrzebie, sezon 1, odcinek 1