I tak po prostu...

Nowy rozdział w życiu bohaterek serialu "Seks w wielkim mieście". Carrie, Miranda i Charlotte są teraz dwie dekady starsze, ale ciągle borykają się z tymi samymi problemami.

I tak po prostu... - opis

Nadszedł czas na nowy rozdział w życiu przyjaciółek. Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), które poznaliśmy, gdy były po trzydziestce i zmagały się ze skomplikowaną rzeczywistością. Kobiety otwarcie mówiły o seksie, życiu w związkach damsko-męskich i pędzie za modą. Teraz nasze bohaterki są dwie dekady starsze i ciągle stają przed dobrze nam znanymi problemami. Życie po pięćdziesiątce nie zwalnia.

I tak po prostu... - twórcy i obsada

Dziesięcioodcinkowy serial został wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Odtwórcami głównych ról są: Sarah Jessica Parker (serial HBO Rozwód, Miłość na zamówienie), Cynthia Nixon, Kristin Davis, Chris Noth.

I tak po prostu... - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 11 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 10 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 9 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 8 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 7 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 6 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 5 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 4 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 3 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 2 I tak po prostu..., sezon 2, odcinek 1 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 10 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 9 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 8 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 7 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 6 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 5 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 4 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 3 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 2 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 1